Aktuality

1. + 8. 5. 2018
24.4.2018
Ve státní svátky 1. a 8. května 2018 máme otevřeno 9 - 21 hod.

ARNY´S FOOD
19.2.2018
Super nabídka :-) při předložení naší platné permice dostanete 15% slevu v ARNY´S FOOD.. Jejich web a...

Šmakoun
4.11.2014
Nově v MišMaš fitness k zakoupení ŠMAKOUN. Příchutě a druhy dle aktuální nabídky na recepci.

Solárium ERGOLINE 600
17.7.2014
Od 16.7.2014 nově v provozu solárium ERGOLINE 600. V nabídce i kosmetika do solária. Hezké opalování!

Prodej suplementů
19.6.2014
Na základě Vašich přání jsme rozšířili prodej suplementů. Více info přímo v posilovně na recepci.

Registrace SKFČR
19.2.2014
Máme pro Vás skvělou novinku!!! Dne 19.2.2014 jsme se stali členem SKFČR jako oddíl MišMaš Fitness. Všichni závodníci...
Fitness

Čeká na vás posilovna s více než 60 stanovišti, na kterých můžete formovat tělo, shazovat nepotřebné kilogramy, ladit poslední nuance před soutěží či se jen tak protáhnout před uklidňující večeří a posezení u televize, aby zrcadlo zůstalo váš kamarád :-)

Fitness je vybaveno špičkovými stroji, které patří k nejlepším, jaké je možné na světovém trhu vůběc pořídit. Jsou zde zastoupeny značky Hammer Strength, Life Fitness, Cybex a jiné. Stroje a pomůcky těchto značek využívají nejlepší sportovci světa v různých sportovních odvětví.

Máte k dispozici kardio zónu zastoupenou 15 stanovišti a vybavenou značkami Life Fitness a Cybex, na které si můžete zdokonalovat formu a spalovat přebytečné tukové zásoby jako památku na Vánoce, či atlety připravující se na přebory v běhu nebo doladění finálních detailů na figuře pro letní měsíce u vody. Jsou zde pro vás k zastoupeny například běžecké pásy, steppery, Arc trenažery, stacionární kola, rotopedy, elypticaly a jiné.

Jsme odhodláni pokrýt požadavky i silákům, kteří propadli "železné" disciplíně Power Lifting. Pro tyto  klienty máme vyhraněnou samostatnou zónu exkluzivně vybavenou a uzpůsobenou přesně pro tento typ sportu a budeme ji i nadále rozšiřovat, zdokonalovat a připravovat i pro jiné druhy aktivit.

Samozřejmostí je také oddělená část, která je zaplněna jednoručními i dvouručními činkami všeho druhu a hmotností, polohovacími lavičkami, protahovací zónou a řadou různých pomůcek. Zde můžete zeštíhlovat a zdokonalovat tělesné křivky nebo pumpovat krev do svalů takovou intenzitou, dokud nezačnou praskat vlákna.