Aktuality

28.10.2019 otevírací doba 9:00 - 21:00 hod
22.10.2019
Dne 28.10.2019 vás rádi přivítáme od 9 do 21 hodin.

ActivePass
23.9.2019
Přijímáme karty ActivePass ...

MultiSport
23.9.2019
Jsme partnerem MultiSport

Otevírací doba
30.5.2019
Otevírací doba: V pracovní dny 6:00 - 22:00 hod. V sobotu, neděli a státní svátky 9:00 -...

Solárium ERGOLINE 600
17.7.2014
Od 16.7.2014 nově v provozu solárium ERGOLINE 600. V nabídce i kosmetika do solária. Hezké opalování!

Registrace SKFČR
19.2.2014
Máme pro Vás skvělou novinku!!! Dne 19.2.2014 jsme se stali členem SKFČR jako oddíl MišMaš Fitness. Všichni závodníci...Dietní pasti - toto rozhodně nepijte!


  • Hubnete nebo se jen snažíte netloustnout? Ať už si postavu udržujete nebo na ní teprve pracujete, důležité je dívat se rovněž na to, co dáváte na talíř, ale i na to, co máte ve sklenici. Nápoje dokáží být pořádně zrádné. Poradíme vám, kterým se rozhodně vyhnout!
  • Držíte dietu av rámci pitného režimu vypijete dva litry své oblíbené ochucené minerálky? To jste velkou službu svému tělu veru neudělali! Proč? Sen o plochém bříšku a štíhlé postavě je totiž stále v nedohlednu.

Limonády

  • Bublinkové nápoje sice mohou prospět tělu pokud vás trápí zažívací potíže, vaše kritické partie jim ale vůbec nepoděkoval. Nejhorší obstojí prisládzané bublinkové nápoje a limonády, kolové nápoje, sladké džusy, ve kterých se ukrývá velké množství cukru. Pohár "pravé" koly obsahuje dokonce až 35 gramů cukru na jednu plechovku (330 ml). To není kdovíco, pokud máte v plánu zbavit se tukových polštářků a přejít na zdravější životosprávu.
  • Mimochodem, pozor je třeba dávat i na dietní se tvářící ochucené minerálky. To, že nejsou dobarvované potravinářskými barvami ještě neznamená, že jsou dietnější. Vždy se vyplatí překontrolovat složení výrobku a najít si informace o jeho hodnotách. Některé obsahují dokonce více než 14 procent cukru.
  • Co dělat, pokud toužíte po ochucené minerálce? Kupte nesycenou nebo co nejjemněji sycenou a ochuťte ji pravou ovocnou šťávou, ideální citrónem nebo pomerančem, který jste právě vytiskli.

Káva a koktejly

  • Pijete denně kávu? Při dietě se jí nemusíte vzdávat, pozor však o jakou kávu jde. Černá bez cukru a mléka neobsahuje skutečně žádné kalorie, které by vám dělaly problémy. Jakmile však přidáte do kávy něco navíc, už jedete proti své dietě. Takže na všechny lákavé kapučína a Machiatto zapomeňte.
  • Jelikož se blíží období vánočních večírků, trhů a oslav, rozhodně bychom vás chtěli varovat i před koktejly a různými horkými nápoji. To, že neobsahují kaloricky bohatý alkohol ještě není záruka jejich diétnosti. Právě naopak, obvykle jsou horké a tak svůdně sladké. V mrazivých dnech naše těla po cukru doslova piští. Nejednou vás však pohár takového zázraku stojí tolik kalorií jako vydatná večeře.

Ovoce je přece zdravé ...

  • Ano, ale! Pokud chcete udělat skutečně cosi pro své zdraví, připravujete si ovocné a ovocně-zeleninové šťávy doma. To, co odšťavníte rozřeďte vždy vodou a vypijte co nejdříve, aby tělo využilo z nápoje všechno zdravé. Pokud chcete nápoj, který vás i trochu zasytí a bude zcela v duchu štíhlé linie, připravte si smoothie. Opět volte raději doma připravované, jako kupované smoothie.