Aktuality

28.10.2019 otevírací doba 9:00 - 21:00 hod
22.10.2019
Dne 28.10.2019 vás rádi přivítáme od 9 do 21 hodin.

ActivePass
23.9.2019
Přijímáme karty ActivePass ...

MultiSport
23.9.2019
Jsme partnerem MultiSport

Otevírací doba
30.5.2019
Otevírací doba: V pracovní dny 6:00 - 22:00 hod. V sobotu, neděli a státní svátky 9:00 -...

Solárium ERGOLINE 600
17.7.2014
Od 16.7.2014 nově v provozu solárium ERGOLINE 600. V nabídce i kosmetika do solária. Hezké opalování!

Registrace SKFČR
19.2.2014
Máme pro Vás skvělou novinku!!! Dne 19.2.2014 jsme se stali členem SKFČR jako oddíl MišMaš Fitness. Všichni závodníci...
MUDr. Petr Filipenský, Ph.D. - primář urologie Fakultní nemocnice u Svaté Anny


Svému oboru se věnuje již 16 let, publikoval více než 30 svých odborných prací, přičemž na dalších více než 40 se podílel jako spoluautor. Oddělení urologie FN u sv. Anny patří k vyhledávaným centrům operační uroonkologie a rozvíjejícím robotickou a počítačově asistovanou chirurgii.
Předmětem MUDr. Filipenského zájmu je vedle konvenční otevřené radikální prostatektomie i miniinvazivní laparoskopická prostatektomie. Z celkového počtu více než 1200 operací prostaty pro rakovinu uskutečnil úspěšně přes 300 výkonů právě touto robotickou metodou, za jejíž největší výhody pokládá výrazně menší pooperační bolesti pacienta, rychlejší rekonvalescenci, o více než polovinu kratší hospitalizaci a dřívější návrat do práce. Uplatnění má i při operacích na ledvinách a horních močových cestách.
Zkušenosti sbíral MUDr. Filipenský také v zahraničí. Pracovně byl opakovaně v USA – v New Jersey v Hackensack University Hospital, v New Yorku v Memorial Sloan Catering Cancer Center, v Los Angeles na University of California Irvine, v Miami a Denveru. Zajímal se hlavně o problematiku operační léčby karcinomu prostaty a miniinvazivní urologii. V USA dokonce zpopularizoval novou techniku anastomózy tzv. pokračujícím stehem při radikální prostatektomii, kterou jeho američtí kolegové od něho převzali a používají ji při tomto výkonu. Nyní tuto techniku  začala používat i skupina lékařů z Japonska.
MUDr. Filipenský je členem České společnosti robotické chirurgie, České urologické společnosti a Evropské urologické asociace. V současné době působí pedagogicky na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity i na urologické klinice ve Fakultní nemocnici v Bohunicích.


*****

ERIK KREJČÍŘwww.fightness-gym.cz


*****

Poliklinika Nové Modřice, s.r.o.


Odborná urologická ambulance, která provádí i speciální odborná vyšetření.

www.poliklinikanovemodrice.cz


*****


Moravské gymnázium Brno s.r.o. je všeobecné gymnázium nabízející čtyřletý a osmiletý studijní obor. Klademe důraz na jazykové vzdělávání, přičemž se specializujeme na nejrozšířenější světové jazyky (anglický jazyk, německý jazyk, francouzský jazyk, španělský jazyk). Studenti Moravského gymnázia dosahují vysoké úspěšnosti v přijímacích řízeních na vysoké školy a jsou také úspěšní při získávání mezinárodních jazykových certifikátů.

*****

VODOPLAST s.r.o.Firma VODOPLAST s.r.o. se věnuje velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji veškerého vodoinstalačního materiálu - výrobky pro rozvod vody a topení z materiálu PPR systém FV-Plast, odpadní trubky a tvarovky HT, kanalizační systém a tvarovky KG, topenářský sortiment (pozink, mosaz), tepelné izolace potrubí, sanita, vodovodní baterie, těsnění, kotevní techniku a nářadí. Půjčuje svařovací soupravy.
Dále se věnuje prodeji kompletních primárních okruhů tepelných čerpadel a nemrznoucích směsí Henock.       

www.vodoplast.cz


*****

Fitness InstitutFitness Institut je moderní vzdělávací zařízení zajišťující akreditovené kurzy MŠMT v Brně.
Nabízí kvalitní vzdělání v oblasti fitness a zdravé výživy a komplexní fitness kurzy za nejnižší ceny na trhu.

www.fitnessinstitut.cz


*****

AKTINInternetový magazín o fitness, zdraví, sportu a výživě.
Aktin.cz byl založen v důsledku nedostatku především praktických informací o sportovní a doplňkové výživě a zdravém životním stylu. 

www.aktin.cz

*****

MultiSport BenefitProgram MultiSport společnosti MultiSport Benefit s.r.o. je na českém trhu jedničkou mezi zaměstnaneckými výhodami.. Díky Kartě MultiSport mohou Vaši zaměstnanci využívat sportovní či relaxační aktivity. Náš program tak nabízí inovativní a účinné řešení pro zvýšení motivace a loajality zaměstnanců, to vše v duchu zdravého životního stylu a work-life balance. Investice do oblasti prevence a dobrého zdravotního stavu zaměstnanců se vyplatí!

*****

PILATES BRNO - cvičení pod vedením Eduarda HavlíkaPravidelné kurzy Pilates na posílení břišních svalů, zádového svalstva i celého těla. Hodiny probíhají v menších skupinkách, abych se mohl každému jednotlivci věnovat. Necvičím s Vámi, ale dohlížím na Vaše cviky, aby byly co nejefektivnější a trénink měl co nejlepší výsledek. Pokud se nechcete věnovat cvičení Pilates, nabízím i hodiny jako osobní trenér, přičemž Vám připravím na míru cvičení odpovídající Vašemu zdravotnímu stavu i kondici. V případě zájmu mohu pomoci i se sestavením jídelníčku.

www.pilates-havlik.cz*****

Šimon Bellovič - osobní trenérOsobně se věnuji fitness již devátým rokem, z toho třetím rokem je přeměna postav mojí profesí. 
Pokud chcete změnit svůj aktuální tělesný stav, ať už z důvodů estetických, výkonných či zdravotních, najdete u mě řešení. Mé služby jsou komplexní, starám se jak o tréninkovou část programu, tak o část stravovací. Tyto dvě složky jdou ruku v ruce


www.sbellovic.wix.com/trenerfitness