Ergoline Classic 600

je vysoce výkonné solárium určené pro náročnou klientelu. Nabízí osvědčenou opalovací technologii s maximálním opalovacím výkonem, komfortním opalovacím lůžkem, regulovatelnou ventilací a navíc i systém Ultra VIT pro plynulé opálení v oblasti obličeje a dekoltu.

V soláriích Ergoline je zabudovaný patentovaný systém VIT 2.3 High Pressure, který zaručuje při opalování zvýšenou produkci melaninu a tím maximalizuje proces opalování v horní části těla a obličejové části hlavy.

Servis solária včetně pravidelné výměny opalovacích trubic provádí odborná firma.

Technická specifikace

– Trubice: 50 x 160W UV tělové lampy VHO-RUVA plné délky
– Obličejové výbojky: 4 x 500W s ultra-skleněnými reflektory a filtry VIT 2.3

Komfort

– Ergonomicky formované lehátko
– Samostatné chlazení lehátka
– Centrální chlazení s filtrací vzduchu

Ceník

Nabízíme bezpečné opálení v soláriu ERGOLINE 600, které je vhodné pro všechny fototypy. V nabídce máme i kosmetiku určenou do solárií.

Cena 1 minuty v soláriu 10,- Kč

Pár tipů, pro dobré opálení v soláriu

  1. Nejlepší pro Vaši pokožku je připravit ji na solárium den dva dopředu. Ideální je provést peeling a oholit se, aby po slunění nebyla dále namáhána. Pokud nemáte čas na peelingovou kůru, stačí použití houbu během sprchování, to také dobře funguje na odstranění staré pokožky.
  2. Zkontrolujte své léky na předpis. Zkontrolujte vedlejší účinky léků na předpis. Užívání některých léků na předpis může zvýšit citlivost kůže, při vystavení UV paprskům.
  3. Dále můžete chránit své rty tím, že naneste balzám na rty s ochranou SPF.
  4. Odstraňte make-up, šperky a vyhněte se nošení těžkých parfémů nebo éterických olejů, které mohou zanechat stopy na Vaší pokožce jako reakci na slunění.
  5. Až budete připraveni, svlékněte se na svou úroveň pohodlí. Ideální je se slunit nahý, v místnosti solária je dostatečné soukromí.
  6. Opalovací krém do solária nanášejte rovnoměrně krouživým pohybem na všechny části těla. Použití správných produktů pro péči o pleť je nejlepší způsob, jak prodloužit životnost opálení. Pamatujte, že pleťové krémy, které nejsou určeny pro opalování v soláriu, nepomáhají rozvíjet opálení.
  7. Pokud si chceme plně užít opalování, je dobré použít ochranné brýle, či čočky.
  8. Proces opalování nekončí, když opouštíte solárium, vaše pleť potřebuje prostoje, aby se správně rozvinula barva. Jak se doporučuje, 24hodinová odpočinková doba mezi dalším opalováním vám umožní maximalizovat vaši barvu a péči o pleť.
  9. Použití krému po opalování v soláriu je nejlepší způsob, jak zajistit dlouhodobé výsledky. Tyto krémy hydratují pokožku a pomáhají udržet si zlatost déle.
  10. Udržujte svůj dokonalý odstín opalováním 1-3krát týdně.